Vršecký a Enge nastoupí na Slovakia Ringu s GT3

Vršecký a Enge nastoupí na Slovakia Ringu s GT3

Součástí startovní listiny závodů ESET GT budou na Slovakia Ringu mimo jiné i David Vršecký s Tomášem Engem. Ti nastoupí s vozem Mercedes-AMG GT3 stáje Buggyra Zero Mileage Racing.

Slovenská vytrvalost mimo jiné i s bývalým pilotem formule 1
Enge i Vršecký se těší na novou výzvu
Lacko vybojoval před domácím publikem vítězství

DO ESET Cupu míří dvě velká jména. Jsou jimi dvojnásobný evropský šampion v závodech tahačů David Vršecký a jediný český pilot v historii formule 1 Tomáš Enge. Dvojici uvidíme během nadcházejícího podniku na Slovakia Ringu za volantem Mercedesu-AMG GT3 týmu Buggyra Zero Mileage Racing.

Vršecký se na Slovensku zúčastní všech víkendových klání ESET GT, tedy obou sprintových závodů a také hodinové vytrvalosti. Enge, v jehož životopise najdeme kromě tří startů v závodě formule 1 (2001) také vítězství ve 24 hodinách Le Mans v rámci kategorie GTS (2003) nebo účast v 500 mílích Indianapolisu (2005), pak svého parťáka doplní právě ve vytrvalostním závodě.

Enge s Vršeckým ovšem nebudou na Slovakia Ringu pro Buggyra Zero Mileage Racing jediným želízkem v ohni. Tím dalším bude Yasmeen Kolocová. Tu ale tentokrát neuvidíme s monopostem F4, ale s Renaultem Clio. S ním se zúčastní jak obou závodů kategorie TC-2000, tak obou sprintů Renault Clio Cupu a rovněž vytrvalosti.

titulní fotografie: Buggyra Zero Mileage Racing

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0