Vstoupí DG Sport s Homolou do WTCR?

Vstoupí DG Sport s Homolou do WTCR?

Tým DG Sport Compétition přemýšlí o účasti v nově se formujícím seriálu World Touring Car Cup. Jedním z jezdců belgické stáje byl v uplynulém roce TCR

FIA WTCR objektivem Daniela Raise
Prázdniny končí. Jezdce WTCR čeká dvojzávod v Číně
DTM: U R-Motorsportu panuje po debutu spokojenost

Tým DG Sport Compétition přemýšlí o účasti v nově se formujícím seriálu World Touring Car Cup. Jedním z jezdců belgické stáje byl v uplynulém roce TCR International Series Slovák Maťo Homola a tak se nabízí otázka, zda tato spolupráce bude pokračovat i ve WTCR.

DG Sport loni nasazoval v mezinárodní sérii TCR vozy Opel Astra, v seriálu TCR Benelux bojoval navíc i s automobily Peugeot 308 Racing Cup a nyní zvažuje, jaké náčiní připraví pro nadcházející sezonu. Zatím je v plánu přechod ke dvěma vozům Peugeot 308 TCR.

“Vstup do WTCR pro nás bude finančně náročnější, než předchozí účast v TCR International. Musíme si proto nejprve zajistit potřebný budget a až poté budeme moci přijít s oficiálním oznámením. Je však zcela zřejmé, že v tomto prostředí budou sponzoři více na očích a rovněž návratnost investic vyšší, což nám s projektem jistě pomůže. Jsem si tak jistý, že s týmem Peugeot Sport brzy vše rozjedeme a velice rychle oznámíme jezdeckou sestavu,” řekl optimisticky webu Touringcartimes.com šéf stáje Christian Jupsin.

Dočkáme se mezi jezdci i Maťa Homoly? Třiadvacetiletý závodník z Bratislavy si dal účast ve WTCR jako novoroční předsevzetí a my v redakci pevně věříme, že se nakonec vyplní.

Foto: Facebookový profil DG Sport Compétition

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0