WestCoast Racing nasadí 3 Hondy v TC3 Series

WestCoast Racing nasadí 3 Hondy v TC3 Series

Několikanásobný šampion švédského a později skandinávského mistrovství cestovních vozů STCC WestCoast Racing oznámil, že se v příští sezoně zúčastní n

Světová rada motorsportu schválila sérii TC3 a obratem ji přejmenovala na TCR
Paolo Coloni Racing oznamuje vstup do seriálu TC3 Series
TCR Series je podle Lottiho blízko plnému startovnímu roštu

Několikanásobný šampion švédského a později skandinávského mistrovství cestovních vozů STCC WestCoast Racing oznámil, že se v příští sezoně zúčastní nového šampionátu TC3 International Series.

Dlouhých 15 let se tým WestCoast Racing držel vozů bavorské značky BMW. To vše se od příštího roku změní. Švédský tým totiž nasadí do nového šampionátu TC3 International Series hned tři zbrusu nové Hondy Civic, které pro ně připraví JAS Motorsport. Kromě TC3 Series pak budou švédové nadále pokračovat i v STCC.

“Jsme nadšení, že můžeme oznámit náš vstup do nového šampionátu, který otevírá novou kapitolu v závodech cestovních vozů. V minulosti jsme viděli mnoho národních i mezinárodních šampionátů trápit se, ale TC3 Series bude velmi dobré závodění za velmi dobré peníze. Navíc zde můžou bojovat jezdci se stejnou technikou, s jakou závodí v národních šampionátech a to je skvělé. Náš tým se zúčastní všech 12 podniků . Budeme závodit po celém světě a navíc několik závodů odjedeme s Formulí 1 a to vám jen tak některý šampionát nemůže nabídnout,” řekl majitel týmu Jönsson Wigroht.

WestCoast Racing zatím neodhalil jezdeckou sestavu pro premiérovou sezonu TC3 International Series.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0