Willirace tým se chystá s Karlem Hanikou na poslední závod sezony CEV Repsol Moto2

Willirace tým se chystá s Karlem Hanikou na poslední závod sezony CEV Repsol Moto2

Už tento víkend začíná poslední závod CEV Repsol Moto2 ve Valencii a tým zde může s Karlem Hanikou posbírat poslední body v tomto šampionátu. Oficiáln

Moto GP: Češi budou startovat ve všech kubaturách. Poprvé po dvaatřiceti letech
Hanika chce po Japonsku bodovat i v Austrálii
Fantastické 5. místo pro Karla Haniku v trénincích

Už tento víkend začíná poslední závod CEV Repsol Moto2 ve Valencii a tým zde může s Karlem Hanikou posbírat poslední body v tomto šampionátu. Oficiální měřené tréninky a kvalifikace začnou až v sobotu, ale týmy mlhou trénovat už v pátek a tak toho Willirace tým taky využije.

Konkurence bude tento víkend veliká, hned několik jezdců se svezlo minulý víkend při finálním závodu MotoGP.

Minulý závod, který se jel v Aragonu byl pro tým s Karlem první v tomto šampionátu a byl to opravdu náročný víkend. I přes  pád v druhé kvalifikaci podařilo Karlovi získat v prvním závodě 14. místo a v druhém závodě 10. místo.

Karel Hanika:

“Na poslední závod sezóny se samozřejmě moc těším. Doufám že se nám bude dařit zase o něco víc jak minule v Aragonu. Aragon jako takový moc rád nemá, moc mi nesedí, ve Valencii to bude jiné. Na závod se po celou dobu pořádně fyzicky připravuju hlavně na kole. Jízda na Moto2 mě moc baví. A jak už jsem jednou říkal, doufám že se nám podaří udělat lepší výsledek než minule. Držte palce.”

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar
    Josefus 3 years ago

    To je ta správná kategorie pro Karla Haniku. Pro stroj specifikace Moto3 byl Karel příliš velký a příliš těžký.

  • DISQUS: 0