WTCC: López se blýskl neuvěřitelně rychlým kolem a bere další pole position

WTCC: López se blýskl neuvěřitelně rychlým kolem a bere další pole position

José Maria López získal již svou třetí pole position v letošní sezoně, když na Nürburgringu překonal loňský rekord a druhého Yvana Mullera doslova zes

WTCC: Honda s Ladou před moskevským podnikem zhubnou
Pechito zabral a zajel nejrychlejší čas ve volném tréninku
WTCC: Vítězství v Moskvě si rozdělili Muller s Monteirem

José Maria López získal již svou třetí pole position v letošní sezoně, když na Nürburgringu překonal loňský rekord a druhého Yvana Mullera doslova zesměšnil.

Na Lópezův čas s hodnotou 8:35.541 vůbec nikdo nestačil. Druhý v pořadí, jeho týmový kolega Yvan Muller, ztratil na Argentince více jak 3,5 sekundy! López navíc vylepšil svůj loňský rekord o neuvěřitelné dvě sekundy.

O další překvapení se postaral Tom Coronel, který ze svého Chevroletu dostal maximum, když se kvalifikoval na třetím místě. Čtvrtý nejrychlejší čas zaznamenal Norbert Michelisz a pětici nejlepších uzavřel Nick Catsburg. Jeho týmový kolega Hugo Valente opět havaroval, což znamenalo neúčast Lady v časovce MAC3.

Sedmý nejrychlejší čas zajel Thed Björk s Volvem, na kterého ztratil Rob Huff více jak vteřinu. Brit však, podobně jako Ekblom, odstartuje až z hloubi pole, jelikož bude měnit motor. To jeho týmový kolega Tiago Monteiro je na tom o něco lépe, jelikož do prvního závodu odstartuje z pole position.

V týmové časovce MAC3 si lehce zlepšila chuť Honda, která zvítězila poté, co Citroëny byly nuceny zpomalit, z důvodu obav malého množství paliva ve voze Pechita Lópeze.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0