WTCC News

WTCC News

Thed Björk se připravuje na debut ve WTCC Tým Volvo Polestar Racing testuje na okruhu ve švédském Anderstorpu nový vůz Volvo C30 1,6T. Za volant

Mám šanci zůstat ve WTCC, tvrdí Tarquini, jenž podepsal smlouvu s Ladou na rok 2017
Gabriele Tarquini očekává velice náročnou sezónu
Gabriele Tarquini se rozešel s továrním týmem Hondy ve WTCC

Thed Björk se připravuje na debut ve WTCC

Tým Volvo Polestar Racing testuje na okruhu ve švédském Anderstorpu nový vůz Volvo C30 1,6T.

Za volant tohoto vozu usedá při testech v Čechách oblíbený Thed Björk, který bude také za dva týdny u debutu tohoto vozu na okruhu v Šanghaji.

\”Testovat tento vůz je naprosto jedinečná příležitost. Je to vůbec poprvé co jedu s Volvem, které je vybaveno turbem. Musím říci, že auto se skvěle ovládá, má potřebnou rychlost a tak věřím, že bude i velice konkurenceschopné,\” říká o testu Björk.

S okruhem v Shanghaji však nemá Björk a ani tým Polestar jakékoliv zkušenosti a tak jim na seznámení s okruhem budou muset stačit tři půlhodinové tréninky před sobotní kvalifikací.

Volvo bude jakožto nově příchozí auto zatíženo 20kg balastem, což znamená, že bude o 20 kg lehčí než nejrychlejší vozy Chevrolet Cruze.

Honda potvrdila Tarquiniho a Monteira i pro sezónu 2014

Honda Racing Team JAS potvrdil, že se i v příští sezóně bude spoléhat na služby Gabriele Tarquiniho a Tiaga Monteira, kteří pro příští rok dostanou k dispozici vozy nové generace.

Rob Huff se sveze na Nordschleife

Úřadující šampión WTCC Robert Huff se zúčastní předposledního podniku německé vytrvalostní série VLN. Ten se uskuteční již tuto sobotu na slavné Nordschleife, kde Huff utvoří týmovou dvojici s Robem Hollandem ve voze Audi TTRS týmu Rotek Racing.

\"hondawtcc\" \"volvo_test\"

COMMENTS

WORDPRESS: 1
  • comment-avatar

    Tým Zengő Motorsport nenasadí druhú Hondu Civic na ktorú mali opciu pre Gábora Wébera ktorý nezohnal rozpočet na rok 2014,všetky prostriedky a energiu sústredia na Michelisza a jeho boj o titul.

  • DISQUS: 0