Yvan Muller si je vědomý nedostatku času pro dostižení Lopeze

Yvan Muller si je vědomý nedostatku času pro dostižení Lopeze

Světový šampionát FIA WTCC má již odjeto 7 závodních víkendů z dvanácti a tento víkend je na řadě osmý podnik, který se pojede na okruhu Termas de Rio

První závod v Maroku v režii Citroënů, Chilton byl nejrychlejší ze \”zbytku světa\”
Ve volném testu se mezi Citroëny vklínil Michelisz a Valente
WTCC: López se blýskl neuvěřitelně rychlým kolem a bere další pole position

Světový šampionát FIA WTCC má již odjeto 7 závodních víkendů z dvanácti a tento víkend je na řadě osmý podnik, který se pojede na okruhu Termas de Rio Hondo v Argentině. Yvan Muller, který je průběžně druhý, ztrácí na prvního Lopeze pouhých 39 bodů, nicméně Francouz si je vědom, že bude tuto ztrátu ve zbývajících závodech jen těžko smazávat.

\”Okruh v Argentině je velmi zajímavý. Je rychlý a také se dá na něm celkem dobře předjíždět. Musím ze sebe dostat maximum, abych odjel skutečně dobrý závodní víkend, tak jak tomu bylo třeba ve Spa, jinak mi Pechito opět odskočí. Máme ve zvyku říkat, že do konce sezony je pořád daleko, ale nyní je opak pravdou a konec sezony se blíží čím dál rychleji,\” řekl Muller.

Závodní víkend v domácím prostředí okruhu Termas de Rio Hondo je však vodou na mlýn José Mariovi Lopezovi a ten to moc dobře ví.

\”Když jsem závodil v Argentině, byl jsem zvyklý odjet klidně i 44 závodů, takže už se opravdu nemohu dočkat, až zase naskočím do svého Citroënu. Oproti většině evropských tratí znám okruh Termas velmi dobře a v minulosti se mi tady vždy dařilo. Nicméně, abych řekl pravdu, myslím, že Yvan a Seb mi budou na blízku, tak jako tomu bylo po celou sezonu a opět si užijeme výborné souboje,\” potvrdil Lopez.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0