Z Náměště do Hradce, aneb Mičánek Motorsport na cestě za fanoušky

Z Náměště do Hradce, aneb Mičánek Motorsport na cestě za fanoušky

Jak se již za dlouhá léta stalo zvykem, i letos se o prvním květnovém víkendu uskutečnil další podnik Mistrovství ČR v závodech současných i historick

Mičánek Motorsport představí v Náměšti nad Oslavou Lamborghini. Za volant usedne Lacko
Mičánek Motorsport powered by Buggyra startuje závodní sezónu 2020
Tečku za sezónou 2014 udělají testy v Barcelóně a ve Valencii

Jak se již za dlouhá léta stalo zvykem, i letos se o prvním květnovém víkendu uskutečnil další podnik Mistrovství ČR v závodech současných i historických automobilů do vrchu. Dějištěm tohoto závodu byla 2030 metrů dlouhá trať v Náměšti nad Oslavou.

V depu pod tamním zámkem se v pátek večer usadilo více než 140 krásných závodních vozů mezi nimiž byl i nový vůz Lamborghini Huracán brněnského týmu Mičánek Motorsport.

„S pořadateli závodu v Náměšti máme dlouhodobě velice úzké vztahy. V posledních letech se sice zaměřujeme převážně na okruhy, ale pozvánku na exhibiční jízdu na tomto krásném kopci nelze nikdy odmítnout,“ říká manažer týmu Jiří Mičánek jr, který se tentokráte ujal i samotných jízd.

„Je to skvělá trať. Její projetí trvá něco málo přes minutu a ta dávka adrenalinu je naprosto úžasná. Navíc v průběhu víkendu nás v depu navštívilo spousta fanoušků a přátel, takže v tom našlapaném programu to byl hodně pohodový a odpočinkový víkend,“ dodává Jiří Mičánek jr.

Podobně se pak vyjádřil i promotér závodu, pan Ivan Rybníček: „Dovolím si říct, že za sebou máme asi nejvydařenější ročník Zámeckého vrchu. V depu jsme měli 144 aut a kolem trati bylo více než 6.000 diváků. Navíc vše zafungovalo jak mělo, tedy neměli jsme žádné nehody a ani žádné časové prostoje a tak věřím, že si to všichni zúčastnění užili jak se patří.“

Jarní roadshow týmu Mičánek Motorsport bude pokračovat již tento víkend kdy se týmová karavana vydá do Hradce Králové. Na tamním letišti se koná již 15. ročník Helicopter show. Tuto unikátní vrtulníkovou akci v loňském roce navštívilo více než 60.000 diváků a podobné číslo slibují odhady pořadatelů i pro letošní rok.

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0