Zakončení sezóny s EFFECTIVE Racing

Zakončení sezóny s EFFECTIVE Racing

Druhý zářijový víkend se na brněnském Automotodromu nesl v duchu Masaryk Racing Days. O víkendu měli diváci možnost sledovat hned několik závodních se

O vstupenky na Grand Prix je větší zájem, kemp na tribuně je vyprodaný
Vytrvalostní bitva začíná. Do 12hodinového závodu vyrazí Enge i Král
Jedna výzva střída druhou ….

Druhý zářijový víkend se na brněnském Automotodromu nesl v duchu Masaryk Racing Days. O víkendu měli diváci možnost sledovat hned několik závodních seriálů. Stáj EFFECTIVE Racing nastoupila s formulí Renault 2.0 a jezdcem Vladimírem Netušilem. Důkladná příprava a testování se vyplatila, o čemž vypovídá i získání dvou druhých míst v sérii FIA CEZ resp. ESET V4 Cup. Rovněž jedno první místo v rámci rakouského šampionátu formulí Renault.

“Masaryk Racing Days je vždy velká událost. Po závodní stránce se nám víkend vydařil, i když je stále co zlepšovat. Sezóna 2018 končí a nám už naplno začaly přípravy na 2019. Rád bych poděkoval všem našim partnerů, sponzorům a doufám, že si užili nejen závody, ale i sobotní večer na okruhu,” dodal Vladimír Netušil.

V EFFECTIVE Racing si na Masaryk Racing Days připravili pro sponzory, partnery a  kolegy z paddocku velké rozloučení s koncem závodní sezóny. Sobotní večer v zázemí byl jedinečným spojením módy, motorsportu a pomoci druhým. Diváci si odnesli zážitek z unikátní módní přehlídky Egoist Fashion, jejímž ambassadorem je právě Vladimír Netušil. Následovala afterparty s DJ, barem plným drinků, skvělým jídlem a bublinami z nedaleké restaurace SIGNATURE.

“V rámci večera jsme představili i organizace, které stáj podporuje. Ať už dlouhodobě, jako SOVIČKA NA CESTÁCH, pomáhající lidem s mentálním postižením. Nadace HAIMA, aktivně pomáhající dětem s onkologickým onemocněním. Nebo nově i DOČASKY.CZ, poskytujícím dočasný domov ztraceným, týraným a opuštěným psům. Pro bližší informace k projektům, aktuálnímu dění kolem stáje a pro nadcházející události sledujte náš facebook,” doplnil marketingový manažer stáje, Ondřej Petrželka.

EFFECTIVE Racing potkáte tento rok na okruhu v ČR ještě jednou. A to v šampionátu Carbonia Cup, 14. října na mosteckém autodromu. Zde stáj poskytuje zázemí a formuli společnosti Lutopol s jezdcem Petrem Zelenkou.

Foto: Zuzana Havlínová

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0