Zárubovi s Knollem patří ve třídě Pro sedmé místo

Zárubovi s Knollem patří ve třídě Pro sedmé místo

Posádka stáje Mičánek Motorsport powered by Buggyra Josef Záruba-Jakub Knoll se po dvojici závodů Lamborghini Super Trofeo Europe na Nürburgringu nac

Venturini je šampiónem International GT Open, Šenkýř Motorsport předvedl povedenou stíhací jízdu
Víkendový přehled: Hojné zastoupení v Rakousku a další česká účast
Rozhovor s Jakubem Knollem

Posádka stáje Mičánek Motorsport powered by Buggyra Josef Záruba-Jakub Knoll se po dvojici závodů Lamborghini Super Trofeo Europe na Nürburgringu nachází na 7. místě průběžného pořadí třídy Pro.

Posádka týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra Josef Záruba-Jakub Knoll dosáhla ve víkendových závodech Lamborghini Super Trofeo Europe na Nürburgringu dvojice umístění v elitní desítce. Zatímco v sobotu proťali cílovou pásku jako devátí, v neděli obsadili sedmé místo.

Z města Nürburg odjíždělo české duo na sedmém místě celkového pořadí třídy Pro, které jí patří se ziskem 49 bodů. Vedoucí pozici drží posádka Bonaldi Motorsportu Sergej Afanasjev-Danny Kroes (121 bodů), na kterou ovšem ztrácejí pouhých pět bodů Vito Postiglione s Kikkem Galbiatim (116 bodů). Třetí místo patří Jacku Bartholomewovi se Stuartem Middletonem (100 bodů).

Pokud jde o druhou posádku stáje ve složení Kurt Wagner a Libor Dvořáček, ta se v hodnocení Lambo Cupu nachází na šestém místě (49 bodů). Zde mají ve svém držení první místo Benoit a Francois Semoulinové (120 bodů). Druhý je José Collado (109 bodů) a třetí Gerard Van Der Horst (107 bodů).

Stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra ovšem figuruje i v tabulce Pro Am Cupu, v rámci kterého nastoupila během úvodního podniku na Silverstone s Kurtem Wagnerem a Tomášem Mičánkem. Zde posádce patří s 20 body 11. místo. Vede Šota Abkazawa (130 bodů) před svým parťákem Haraldsem Šlegelmilchsem (114 bodů), který ztrácí kvůli absenci ve Spa-Francorchamps. Třetí je Moczulski Grzegorz (81 bodů).

V AM Cupu okupuje čelní příčku Nicolas Gomar (129 bodů). Druhým místem dělá velkou radost slovenským fanouškům Robert Zwinger (97 bodů) a třetí příčka náleží posádce Mikko Eskelinen-Jake Rattenbury (90 bodů).

V týmovém hodnocení je stáj Mičánek Motorsport powered by Buggyra se 32 body šestá. Nejlepší trio tvoří stáje Bonaldi Motorsport (129 bodů), Imperiale Racing (123 bodů) a Target Racing (69 bodů).

kompletní průběžné pořadí

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0