Vyprodaný kinosál. Jiří Mičánek v Olympii poprvé představil film o sezoně 2023

Víc jak 200 diváků se přišlo podívat na veřejnou premiéru dokumentu o týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra v brněnském CinemaCity v Olympii. Pětadvacetiminutový film organizátoři spojili s talkshow s Jiřím Mičánkem a soutěží o jízdu v Lamborghini Huracán ST EVO2. Podívejte se na fotogalerii.

Film měl premiéru v lednu, kdy jej viděli partneři týmu. Součástí galavečera byla i dražba helmy Jiřího Mičánka, donátoři nakonec pro brněnské zařízení Klokánek pomáhající ohroženým dětem darovali 2 615 000 korun. „Díky tomuto úspěchu jsme se rozhodli, že film i veřejnosti představíme ve velkém stylu v kině. A ukázalo se to jako skvělý nápad,“ říká Jiří Mičánek. Na premiéru filmu navázala talkshow moderovaná Joskou Kubíčkem, který propůjčil svůj ikonický hlas i pro samotný film. Dalších asi 30 minut Jiří Mičánek odpovídal na dotazy fanoušků, tři z nich pak odešli z promítání s pozvánkou na jízdu v týmovém Lamborghini Huracán ST EVO2, které bude řídit právě protagonista filmu.

„Jsem pyšný na to, že jsme dokázali vyprodat kinosál. Je to věc, která se nikdy žádnému okruhovému týmu v Česku nepodařila. Už teď víme, že z letošní sezony vznikne další film, který opět budeme chtít představit podobným způsobem,“ uzavírá manažer týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra.

 

Fotogalerie

Autor

Redakce

Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.