Partnerství pokračuje: Jiřího Mičánka čeká další rok za volantem Mercedes-Benz od SAMOHÝL MB

Čtyři vozy, víc jak 60 tisíc najetých kilometrů, desítky fotografií a videí s dosahem v řádu milionů lidí. To je úctyhodná statistika spolupráce Jiřího Mičánka jr. a společnosti SAMOHÝL MB, čerstvě oceněné jako nejlepší dealer značky Mercedes-Benz v Česku. Roční smlouvu nyní manažer týmu Jiří Mičánek se zlínským zastoupením vedeným Martinem Samohýlem prodloužil.

V rukou Jiřího Mičánka se za jediný rok vystřídaly čtyři špičkové mercedesy– kupé GT63S, luxusní limuzína třídy S a naposledy dvojice superrychlých SUV kupé GLE ve verzích 53 a 63 S. K nim je třeba připočíst i výjimečný supersport AMG GT Black Series, který manažer týmu Mičánek Motorsport powered by Buggyra otestoval na okruhu mezi závodním programem své stáje.

„Říct, které z těch aut bylo nejlepší? To jde těžko, každé z nich mělo něco do sebe. GT63S je nejrychlejší sedan na světě, S-klasse je neuvěřitelně pohodlná a se současným GLE AMG se mi skvěle jezdí teď v zimě, takže se s ním nebojím i na sníh. Poslední dva týdny jsme strávili v Rakousku na škole smyku s našimi klienty a partnery, a i díky GLE jsem si to tam skvěle užil,“ pochvaluje si vozy ze SAMOHÝL MB Jiří Mičánek.

Spolupráci si pochvaluje i Martin Samohýl. „Jirka je viditelnou postavou v motorsportu i v byznysu, zapadá do konceptu naší značky, takže tato spolupráce dává smysl. Nám ale nejde jen o to prodávat auta, značka Mercedes-Benz je pro nás součást života a zábava. Tím spíš jsem rád, že jsme toto partnerství navázali a budeme v něm pokračovat.“

Do jakých aut tedy ambasador značky SAMOHÝL MB v roce 2024 usedne? „Nechám se překvapit, ale budu rád, když to Martin Samohýl zase nějak nakombinuje. Něco hodně rychlého, něco hodně pohodlného a třeba znovu nějaké SUV kupé,“ vzkazuje do Zlína Jiří Mičánek.

Vedení SAMOHÝL MB je zatím o něco tajemnější. „Samozřejmě víme, co má Jirka rád a snažíme se mu dát vždycky ty nejvýkonnější a nejluxusnější novinky. Co to bude letos, zatím plánujeme,“ říká Petr Procházka, ředitel zlínského dealerství, které nedávno získalo ocenění pro nejlepšího prodejce značky v Česku.

 

Fotogalerie

Autor

Redakce

Externí materiály upravené redakcí MotorMixu.