Čtyřikrát KTM a setkání s fanoušky. RTR projects doveze na Racing Expo mistrovské vozy

Dvojice X-Bow GTX, GT2 i silniční GT-XR. Hned čtyři vozy přiveze na výstavu Racing Expo stáj RTR projects. Návštěvníci dostanou v pražských Letňanech šanci prohlédnout si letošní mistrovské vozy. Budou si ale moci odnést také podpisy jezdců.

„Všichni fanoušci jsou vítání. Najdou nás na stejném místě jako loni, tedy v hale 2, kde budou moci vidět i ostatní závodní týmy,“ zve na výstavu výkonný ředitel stáje RTR projects Tomáš Fanta.

Do areálu PVA Expo přiveze tým početnou družinu svých vozů KTM X-Bow: „Ukážeme naši GT2, obě GTX a také GT-XR, které je určeno pro běžný silniční provoz,“ představuje exponáty.

Největší úspěch RTR projects letos slavilo právě s modelem GT2. Jan Krabec se totiž za jeho volantem stal šampionem třídy Pro-Am v seriálu Fanatec GT2 European Series. Stáj ale uspěla i s dvojicí GTX. Zatímco s jedním Marek Rybníček dominoval skupině 2 vrchařského mistrovství republiky, druhému se dařilo v ESET Cupu. Zatímco Pavla Sovičku dovezlo k titulu sprintového šampiona třídy GTX, Petr Lisa s ním dosáhl ve vytrvalostní klasifikaci na stříbro.

Také výše zmíněná čtveřice závodníků bude na výstavě přítomna. Všichni mají v plánu věnovat se fanouškům: „Budou se podepisovat a rozdají podpisové kartičky jak dospělým fanouškům, tak dětem. Jsme otevřeni jakékoli diskuzi s našimi příznivci. Ti si od nás mohou odnést například také náramky nebo bonbóny KTM,“ dodává Fanta.

Výstava Racing Expo, která je součástí Prague Car Festivalu, bude v sobotu i v neděli otevřena od 10 hodin. Zatímco v sobotu skončí v 18:00, v neděli o hodinu dříve. K vidění bude přes 150 závodních automobilů nebo motocyklů ze současnosti i historie.

 

Fotogalerie

Autor

Dušan Bouzek

Motoristický novinář, který se specializuje na české a slovenské okruhové závodění a české jezdce. Intenzivně se věnuje zónovému mistrovství FIA CEZ, seriálům ESET Cup, TCR Eastern Europe i kartingu.