Jarní cena Brna se odkládá

Letošní ročník Jarní ceny Brna se v původním termínu neuskuteční. Z důvodů současných vládních opatření kvůli šíření koronaviru musel být odložen.

Prvním letošním motoristickým podnikem na Automotodromu Brno měla být Jarní cena Brna. Ta měla o víkendu 9.-11. dubna zahájit novou sezonu seriálu Českomoravské asociace motocyklového sportu v závodech na přírodních okruzích. Ta se ale nakonec v plánovaném termínu neodjede. Organizátoři totiž byli nuceni podnik odsunout.

„Doufali jsme do poslední chvíle, ale vzhledem k přetrvávajícím vládním opatřením bohužel není jiná možnost. Jarní cena Brna se odkládá. Náhradní termín by měli organizátoři oznámit v týdnu po Velikonocích,“ napsal Automotodrom Brno na svém facebookovém účtu.

Jarní cena Brna se letos v původním termínu neodjede. Foto: Automotodrom Brno

Kromě Jarní ceny Brna by letos měl Masarykův okruh hostit ještě další čtyři motoristické akce. Jsou jimi podnik seriálu Histo Cup (24.-25. dubna), závody Ferrari Challenge Europe (29.-30. května), dále Masaryk Racing Days (4.-5. září) a podnik Czech Drift Series (23.-24. října).

Zdroj a úvodní foto: Automotodrom Brno